Δημιούργησε ένα Επιτυχές Ξεκίνημα στην Επαγγελματική σου Ζωή: Βιογραφικό Σημείωμα – Συνοδευτική Επιστολή – Συνέντευξη Εργασίας- LINKEDIN

Το Γραφείο Διασύνδεσης του Εθνικού και Καποδιστριακού Πανεπιστημίου Αθηνών πραγματοποιεί τον δεύτερο ανανεωμένο κύκλο ομαδικών εργαστηρίων που φέρει τον τίτλο: «Δημιούργησε ένα Επιτυχές Ξεκίνημα στην Επαγγελματική σου Ζωή: Βιογραφικό Σημείωμα – Συνοδευτική Επιστολή – Συνέντευξη Εργασίας- LINKEDIN”.

Το συγκεκριμένο εργαστήριο γίνεται στο πλαίσιο των δράσεων σύνδεσης των φοιτητών και αποφοίτων του Ιδρύματος με την αγορά εργασίας και πιο συγκεκριμένα στοχεύει στην προετοιμασία των συμμετεχόντων για την επερχόμενη εκδήλωση του Πανεπιστημίου «Ημέρες Καριέρας» που θα πραγματοποιηθεί 12-14/12/2022.

Σκοπός των συγκεκριμένων ομαδικών εργαστηρίων είναι  η ενδυνάμωση και η σωστή προετοιμασία για τις συνεντεύξεις των ενδιαφερομένων  με τους εκπροσώπους των εταιρειών για τις Ημέρες Καριέρας.

Διαθέσιμες ημερομηνίες και ώρες συμμετοχής:  Τετάρτες από 9 / 11 / 2022 έως 7 / 12 / 2022 και ώρα 11:00-14:00

Οι σύμβουλοι Επαγγελματικού Προσανατολισμού

Αμαλία Αναστάσογλου : Οικονομολόγος- Σύμβουλος Επαγγελματικού Προσανατολισμού (Μ.Sc) Γραφείου Διασύνδεσης ΕΚΠΑ

Άρης Λορέντζος: Ψυχολόγος-Σύμβουλος Επαγγελματικού Προσανατολισμού (M.Sc) Γραφείου Διασύνδεσης ΕΚΠΑ

Για να δηλώσετε συμμετοχή παρακαλείστε να συμπληρώσετε τη φόρμα συμμετοχής.