Γραφείο Διασύνδεσης ΕΚΠΑ

Account Manager

Η Serinth εμπορική εταιρεία Ιατρικών Μηχανημάτων, με έμφαση στην υψηλή τεχνολογία, έχοντας άριστη υποδομή, τεχνογνωσία και νέες ιδέες, στα πλαίσια ανάπτυξης των δραστηριοτήτων της και της δημιουργίας νέων θέσεων εργασίας, επιθυμεί να προσλάβει:
Αρμοδιότητες:

  • Διαχείριση υφιστάμενου & ανάπτυξη νέου πελατολογίου.
  • Δημιουργία ισχυρής και μακροχρόνιας σχέσης με τους πελάτες με σκοπό τη συνεργασία για την προώθηση ολοκληρωμένων λύσεων.
  • Συνεχής υποστήριξη των πελατών και διαχείριση τυχόν προβλημάτων με σκοπό την επίτευξη του βέλτιστου αποτελέσματος.
  • Καταχώρηση και ενημέρωση του πελατολογίου σε σύστημα CRM.
  • Έρευνα αγοράς & ανάλυση του ανταγωνισμού.
  • Στοχευμένη παρουσίαση του εξοπλισμού με γνώμονα τις ανάγκες του πελάτη και τα χαρακτηριστικά / πλεονεκτήματα των προϊόντων.

Προσόντα:

  • Πτυχίο ΤΕΙ / ΑΕΙ (στον τομέα των θετικών ή τεχνολογικών επιστημών θα συνεκτιμηθεί).
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις για τους άνδρες υποψήφιους.
  • Επιθυμητή προϋπηρεσία στο χώρο των πωλήσεων.
  • Καλή γνώση Αγγλικών.
  • Πολύ καλή γνώση των MS Office.
  • Δίπλωμα οδήγησης.
  • Ικανότητες επικοινωνίας και διαπραγμάτευσης.
  • Οργάνωση, ευελιξία και ομαδικό πνεύμα εργασίας.

Η εταιρία προσφέρει:

  • Ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον.
  • Ανταγωνιστικός μισθός & bonus.
  • Προοπτικές εξέλιξης σε μια αναπτυσσόμενη εταιρεία

Οι ενδιαφερόμενοι υποψήφιοι παρακαλούνται να αποστείλουν βιογραφικά (με κωδικό AM 05/24) στο hr@serinth.gr

www.serinth.gr

  • Επωνυμία Εταιρίας: Serinth ΕΠΕ

    Ιστοσελίδα Εταιρίας: https://www.serinth.gr/

    Αποστολή βιογραφικών στο email: hr@serinth.gr

    Επιστημονικά πεδία: Θετικές Επιστήμες

    Επιτρέπονται οι Αιτήσεις: Ναι

Μετάβαση στο περιεχόμενο