Γραφείο Διασύνδεσης ΕΚΠΑ

Collection Agent Υπάλληλος Διαχείρισης Ληξιπρόθεσμων οφειλών

Η Δικηγορική Εταιρία Φράγκου, αναζητά υπάλληλο γραφείου , πλήρους απασχόλησης ,για το τμήμα επίδικων – ληξιπρόθεσμων τραπεζικών και εταιρικών απαιτήσεων.

Αρμοδιότητες:

  • Διενέργεια τηλεφωνικών κλήσεων για ρύθμιση – διακανονισμό ληξιπρόθεσμων οφειλών
  • Τηλεφωνική ενημέρωση οφειλετών σχετικά με την ύπαρξη ληξιπρόθεσμων οφειλών
  • Καθοδήγηση των οφειλετών για την εύρεση της βέλτιστης συμβιβαστικής λύσης αποπληρωμής των οφειλών τους
  • Διατήρηση σχέσης εμπιστοσύνης και καλής συνεργασίας βασισμένων σε μια πελατοκεντρική προσέγγιση και προσωπική επικοινωνία με τον εκάστοτε πελάτη
  • Συστηματική καταγραφή πληροφοριών και επιμελημένη τήρηση αρχείου σύμφωνα με τις οδηγίες της εταιρίας

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Άριστες επικοινωνιακές και διαπραγματευτικές ικανότητες
  • Πνεύμα ομαδικότητας και συνεργασίας
  • Ικανότητα ανάληψης πρωτοβουλιών
  • Προσαρμοστικότητα, ευελιξία και οργανωτικότητα
  • Γνώση της αγγλικής γλώσσας
  • Ευχέρεια στη χρήση Η/Υ (MS Office, CRM)

Προαιρετικά προσόντα:

  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση
  • Πτυχίο ΑΕΙ

Η εταιρία προσφέρει:

  • Ανταγωνιστικό Μισθό
  • Εργασία σε σύγχρονο τεχνολογικά εξοπλισμένο περιβάλλον
  • Ατομικό μπόνους παραγωγικότητας βάσει αξιολόγησης
  • Ανθρωποκεντρική φιλοσοφία και σταθερό περιβάλλον εργασίας
  • Προοπτικές ανάπτυξης καριέρας & εξέλιξης σε πιο σύνθετους ρόλους
  • Διαρκή εκπαίδευση
  • Πρόγραμμα ιδιωτικής νοσηλευτικής ασφάλισης
  • Επωνυμία Εταιρίας: Φράγκου Δικηγορική Εταρία

    Ιστοσελίδα Εταιρίας: https://fragou-lawfirm.eu/en/

    Αποστολή βιογραφικών στο email: hr@flf.gr

    Επιτρέπονται οι Αιτήσεις: Ναι

Μετάβαση στο περιεχόμενο